TEKSTESHQIP

Mimi
Duke Rendur Pas Nje Endrre
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Duke Rendur Pas Nje Endrre" kënduar nga Mimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Projekti muzikor bëhet i disponueshëm para një audience më të gjerë i ilustruar edhe me një klip muzikor, i cili u publikua me datë 12 Qershor 2020. Këngën e punoi në studio Bledi Telha.