Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Mimoza Ahmeti - Dashuri E Dhembshuri  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/11/2002

2002-11-01T00:00:00

Muzika & Teksti:

Mimoza Ahmeti

Orkestrimi:

Genti Lako

Këngë e albumit:

"Dashuri E Dhemshuri"

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2002Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dashuri E Dhembshuri" kënduar nga Mimoza Ahmeti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mimoza Ahmeti i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mimoza Ahmeti:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet