TEKSTESHQIP

Mimoza Kryeziu & Septima
Nusja Per Qef Tone
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nusja Per Qef Tone" kënduar nga Mimoza Kryeziu & Septima.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Nuk gabojmë kur themi se një rëndësi të veçantë ka fakti që projekti u bë i disponueshëm tek audienca i plotësuar me profesionalizëm edhe me anë të një klipi muzikor, i cili u publikua me datë 15 Tetor 2022. Këngën e kompozoi Emin Aliu, ndërsa tekstin e mori përsipër Sami Aliu.