A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Mimoza Mustafa - Sadist


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  28

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2004

2004-12-01T00:00:00

Music & Lyrics:

Ilir Berani

Video Production:

Labia

Song from the album:

"Hitet Shqip 1"

Song from the album:

"Mix To Mix"

Song from the album:

"Sadist"

Participating in

Zhurma Show 2004


Me shume se plaget fizike
dhembein plaget psiqike
me ty jam e denuar
Veprat e tua jan krim
s'ka gjasa per ndryshim
une me nuk jam e dashuruar
Sa shpejt ti qan penohesh
edhe me shpejt terbohesh
e lenduar jam une
Sa me shum qe me afrohesh
aq me shum po me largohesh
nuk e dua dashurin me dhun.
Reff...Ti je Sadist iluzijonist
me dhune po e mban nje dashuri te vdekur
Ti je Sadist behu realist
dashurija po venitet si gjethi i mekur
Sadist me nuk do te duroj
Sadist me nuk do luftoj
Sadist jeten time dua ta jetoj
Sadist nuk do te lejoj
Sadist me t edashuroj
Sadist jeten time dua ta jetoj
SADIST...


Lyrics submited by trimi
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019