Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Mustafa - Robnesha Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24

Ref.
Une robnesh nuk do te behem
dhe nuk lidhem me zingjir
s'do te jem ne qadrat tua
dua te jetoj e lir.
Kjo robnesh nuk do te behet
dhe nuk lidhet me zingjir
s'do te jet ne qadrat tua
done te jetoj e lire

Me sheh si nje robnesh
si nje sklllave qe te rin pran
me sheh dhe si lekur
qe epshin ne gjoks ta mban
skllavja jote jo nuk behem
dhe nuk lidhem me zingjir
friken ne buze se duroj
dhe s'kerkoj nga ti meshir
s'do t ejem ne qadrat tua
une dua te jem e lir.

Nuk shtrihem ne lekur
si nje skllave bashk me ty
s'jam nje pik uji ne dete
une s'kam zemer per me t ethy
une nuk kam lot per me tha
ende dua te flas e te qesh
s'behem skllavja jote
nuk duroj te jem robnesh
une vlej me shum e di
se te jem veq nje robnesh.

Ref.
Une robnesh nuk do te behem
dhe nuk lidhem me zingjir
s'do te jem ne qadrat tua
dua te jetoj e lir
Kjo robnesh nuk do te behet
dhe nuk lidhet me zingjir
s'do te jete ne qadrat tua
done te jetoj e lire


Ky tekst u dërgua nga trimi   Eliosshuli

Mimoza Mustafa - Robnesha
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Robnesha".
3. Video është e këngës "Robnesha", por nuk këndohet nga Mimoza Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mimoza Mustafa:


Komente 0