Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Mustafa - Viktima Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21

Kush eshte ai qe solli shpresen
zemeres sime nuk ja diti addresen
kush e solli ketu fatin
numrin tim pse nuk e pati
kush e solli lumturin
pse s'ma gjeti mua shtepin
veq nje njeri me gjeti ne bote
ai me solli vetem lot

Reff...Nese kjo dashuri eshte trim
mua me shpallin per viktim
se vetem une jam e lenduar
nga fjalet e botes e renduar
pa dashuri pa ngrohtesi
vetem kaq une dua
dua te jete diku nje njeri
qe do te me doj dhe mua


Ky tekst u dërgua nga trimi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Mimoza Mustafa - Viktima
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Viktima".
3. Video është e këngës "Viktima", por nuk këndohet nga Mimoza Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mimoza Mustafa:


Komente 0