A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mimoza Shkodra

Ki Me Ni ➡ You'll See

 Shqip ➡  Anglisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »


Ki Me Ni

REF.:
Zjarr, qe nuk munesh me nal
Hiq mos u afro ouu ouu
As mos e provo
Jom zjarr, qe nuk munesh me nal
Hiq mos u afro ouu ouuu
As mos e provo
Hajt se ki me ni.

Edhe me m'mlu me ari
Kurr gabimin nuk ta fali
Spo du as me tpa knej pari
Se sta fali, nuk ta fali
Vet ki zgedh mu kon i saj
Tash me mu ski pse mu marr
S'ki besu qe t'lo pa fjal
Pa asni fjal, asni fjal

REF.:
Zjarr, qe nuk munesh me nal
Hiq mos u afro, ouu ouu
As mos e provo
Jom zjarr, qe nuk munesh me nal
Hiq mos u afro ouu ouuu
As mos e provo
Hajt se ki me ni.

Arsyetimet ti maji
Un spo du me ta ni zanin
Se per krejt (vet) e ki fajin
E ki fajin, e ki fajin
Vet ki zgedh mu kon i saj
Tash me mu ski pse mu marr
S'ki besu qe t'lo pa fjal
Pa asni fjal, asni fjal

REF.:
Zjarr, qe nuk munesh me nal
Hiq mos u afro, ouu ouu
As mos e provo
Jom zjarr, qe nuk munesh me nal
Hiq mos u afro ouu ouuu
As mos e provo


You'll See

Ref
Fire, that you can't put out
Don't approach me oh oh
Don't you even try it
I'm fire; you can't put me out
Don't approach me oh oh
Don't even try it
Hajt, you'll see (lit. You'll feel/hear")

Even if you covered them in gold
I'll never forgive your mistakes
I don't want to see you around here
Because I won't forgive you, I won't
You, yourself, chose to be her man
Now you have no reason to concern yourself about me
You didn't believe that I'd leave you without a word
Without a single word, not a single word

Ref
Fire, that you can't put out
Don't approach me oh oh
Don't you even try it
I'm fire; you can't put me out
Don't approach me oh oh
Don't even try it
Hajt, you'll see (lit. You'll feel/hear")

Keep your excuses
I don't want to hear your voice
You have all the blame
You, yourself, chose to be her man
Now you have no reason to concern yourself about me
You didn't believe that I'd leave you without a word
Without a single word, not a single word

Ref
Fire, that you can't put out
Don't approach me oh oh
Don't you even try it
I'm fire; you can't put me out
Don't approach me oh oh
Don't even try it
Hajt, you'll see (lit. You'll feel/hear")

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019