Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Shkodra - E Ke Nje Vend Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  159

Shpesh her mi thua fjalet ti a me don pse mpyt ti mua pse ti me provokon veq ta dish shpirtin tim qka kam un ne brendsi me mir ta kuptosh ti nese me merr per qudi as nuk osht befasi thjesht ste dua ty

ref : Veq vazhdo ti zemer edhe mos u ndal dashurin qe fale ti krejt un do ta marr tash kuptoje shpirto edhe mbaje ne mend nzemren tim gjithmon e ke nje vend 2 x

Pse po mundohesh dashurin te ma provosh vetun ti ndalu zemren te ma lexosh do ta dish shpirtin tim qka kam un ne brendi me mir ta kutptosh ti mos e merr per qudi as nuk esht befasi dje ste dua ty ...

ref : Veq vazhdo ti zemer edhe mos u ndal dashurin qe fale ti krejt un do ta marr tash kuptoje shpirto edhe mbaje ne mend zemren time e ke nje vend .... ²x


Ky tekst u dërgua nga 'a Rdiana Dhe LiridoniMimoza Shkodra
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2009
Festivali: Zhurma Show 2009


Mimoza Shkodra - E Ke Nje Vend
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Ke Nje Vend".
3. Video është e këngës "E Ke Nje Vend", por nuk këndohet nga Mimoza Shkodra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mimoza Shkodra:


Komente 0