Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mimoza Shkodra - Zemra Kur Don Zemren
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemra Kur Don Zemren".
3. Video është e këngës "Zemra Kur Don Zemren", por nuk këndohet nga Mimoza Shkodra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Mimoza Shkodra - Zemra Kur Don Zemren Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Këngë e albumit:

"Bojna Dasem"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+00:00Edhe Pse Na Jemi Nda Zemra Ty Hala Te Don Edhe Pse Na Jemi Nda Zemra Ty Hala Te Don Kur Me Shkon Mendja Te Ti Me Pikon Loti Ne Sy Me Pikon Loti Ne Sy Kur Me Shkon Mendja Te Ti Me Pikon Loti Ne Sy Me Pikon Loti Ne Sy

Ref:[ 2x ]

Zemra Kur Don Zemren
Kjo Nuk Osht Mekat
Fjalen Shum Te Dua Vetem Ty Ta Thash

Edhe Pse Na Jemi Nda Zemra Ty Hala Te Don Edhe Pse Na Jemi Nda Zemra Ty Hala Te Don Kur Me Shkon Mendja Te Ti Me Pikon Loti Ne Sy Me Pikon Loti Ne Sy Kur Me Shkon Mendja Te Ti Me Pikon Loti Ne Sy Me Pikon Loti Ne Sy

Ref:[ 2x ]

Zemra Kur Don Zemren
Kjo Nuk Osht Mekat
Fjalen Shum Te Dua Vetem Ty Ta Thash


Më Shumë Këngë Nga Mimoza Shkodra:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë