Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mimoza Shkodra - Pika Ime E Nxehte

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pika Ime E Nxehte".
3. Video është e këngës "Pika Ime E Nxehte", por nuk këndohet nga Mimoza Shkodra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mimoza Shkodra - Pika Ime E Nxehte  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  188

Video Produksioni:

Pulla

Këngë e albumit:

"Hite Vere 2011 Cd 1"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2011

2011-11-30T23:00:00+00:00

Sonte jemi ne lart ...
Heee .. heee .. hee
Ne lart ...

Hey , sonte pauzo (Stop)
ska dilema as numra në flet (Jo)
trupi në lëvizje për akull në krisje
je pika ime më e nxet .
Dj, please play,
gotat lart shkoj më
zotërinj e zonja
bashk , ne fluturojmë .

Reff:
Ne e bëjm si dim vet
toka ska gravitet
sonte jemi ne lart
ne e bëjm si dim vet
ti je pika ime e nxet
që më mban gjithon lart .

Heee .. heee .. hee
Ne lart ...

Hey , sonte pauzo
ska dilema as numra në flet
trupi në lëvizje për akull në krisje
je pika ime me e nxet .
Dj, please wait ,
gotat lart shkoj më
zotërinj e zonja
bashk , ne fluturojmë .

Reff:(2x)
Ne e bëjm si dim vet
toka ska gravitet
sonte jemi ne lart
ne e bëjm si dim vet
ti je pika ime e nxet
që më mban gjithon lart .


Ky tekst u dërgua nga  saramk
Më Shumë Këngë Nga Mimoza Shkodra:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet