Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mimoza Shkodra - Nese Me Zemer / Dada Sale

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nese Me Zemer / Dada Sale".
3. Video është e këngës "Nese Me Zemer / Dada Sale", por nuk këndohet nga Mimoza Shkodra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mimoza Shkodra - Nese Me Zemer / Dada Sale  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Këngë e albumit:

"20 Hite Albatrade Plus"

Këngë e albumit:

"Live"

Komente

Asnjë Koment

13/09/2013

2013-09-13T12:04:10+00:00Ref...x2
Nese me zemer oj zemer
Me ke dashte ti mu
Aman pash besen pash jeten
Thuj njihere te du

Dikur çuno m'kalle
Tash po qaj
Loti ka te shkoj o
Ka t'ja mbaj

Vetem ti m'sheron o
Prej ketij mundi
Se veç ty te kam o
Shpresa e fundit

Ref...x2
Nese me zemer oj zemer
Me ke dashte ti mu
Aman pash besen pash jeten
Thuj njihere te du

...

Dikur çuno m'kalle
Tash po qaj
Loti ka te shkoj o
Ka t'ja mbaj

Vetem ti m'sheron o
Prej ketij mundi
Se veç ty te kam o
Shpresa e fundit

Ref...x2
Nese me zemer oj zemer
Me ke dashte ti mu
Aman pash besen pash jeten
Thuj njihere te du

...

Dada dada dada Sale
Oj dada Selvie

Oj Dada Selvie

Hajde mbushna gotat zemer
Oh moj me raki e

O moj me raki e

E as i mbushi
Djalo as s'i pi e
Se nane e babe djalo
Une i kam zotni e x2

Dada dada dada Sale
Oj dada Selvete

Oj dada Selvete

Mbushna gotat zemer
Jalla me sherbet e

Jalla me sherbet e

E as i mbushi
Djalo as s'i pi e
Se nane e babe djalo
Une i kam zotni e x2

...


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi
Më Shumë Këngë Nga Mimoza Shkodra:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet