A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Mimoza Shkodra - Zemer


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/11/2013

2013-11-30T21:34:11

Me vrave ti zemer si gjithmon
Kte her jo nuk te fal
Ti gjithmon keshtu vepron
Pse ma bon me kast

Me ke thene se vetem ty te du
Edhe pa mu jo smunesh me jetu
Fantastik do mbetesh ti per mu
Ndaj sot me vret
Se un zemer e kom nje emer
jo sdi cdo femer qe doje ti
Se ti zemer e ke nje emer
jo si cdo femer ndjenjat ti fala ty

Te doja me zemer dhe te du
Pos kohen nuk e kthej
Edhe pse mbone me lotuuu
Per ty vazhdoj te ndjej

Me ke thene se vetem ty te du
Edhe pa mu jo smunesh me jetu
Fantastik do mbetesh ti per mu
Ndaj sot me vret
Se un zemer e kom nje emer
jo sdi cdo femer qe doje ti
Se ti zemer e ke nje emer
jo si cdo femer ndjenjat ti fala ty

Se un zemer e kom nje emer
jo sdi cdo femer qe doje ti
Se ti zemer e ke nje emer
jo si cdo femer ndjenjat ti fala ty

Zemer e kom nje emer
jo sdi cdo femer qe doje ti
Se ti zemer e ke nje emer
jo si cdo femer ndjenjat ti fala ty


Ky tekst u dërgua nga  Lukinjo
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019