Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mira Janji - Botes Anembane I Bie Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Botes anemban i bie
hej hej more hej
e per nje zakon laberie
hej hej more hej
e kerkoj edhe dot se gjej

Botes anemban i bie
hej hej more hej
per nje dever djalerie
hej hej more hej
e kerkoj e dot se gjej

Botes anemban i bie
hej hej more hej
per nje okatar dollie
hej hej more hej
qe me fund kerkoj ta kthej

Botes anemban i bie
per nje zakon laberie
per nje dever djalerie
per nje okatar dollie
hej hej more hej
ku kam lindur prap i gjej.


Ky tekst u dërgua nga BriseldaMira Janji
Publikimi: 02/12/2009
Muzika: Adrian Hila
Teksti: Nexhip Seraj
Orkestrimi: Adrian Hila


Mira Janji - Botes Anembane I Bie
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Botes Anembane I Bie".
3. Video është e këngës "Botes Anembane I Bie", por nuk këndohet nga Mira Janji.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mira Janji:


Komente 0