Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mira Janji - Bilbilejte Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Ligjeron nje nene
mbi rrapin e thare
valle ke keni prere
valle ke kemi vrare

Bini moj muzika
dhe bini moj duke qare

Qe ti je pa dege
e une jam pa djale
si duron e sbie
dheu si te mbane

Ah ky djepi im
ah kjo dega jote
e tunden lavdine
ne malin e lotve

Vane bilbilejte
e mbeten te gjalle
ne valle dy here
mbi degen e thare

Jo jo bilbilejte
nena nuk i qane
se nje jet qe kishit
e dhat per vatane


Ky tekst u dërgua nga InaMira Janji
Publikimi: 19/09/2012
Muzika: Adrian Hila
Teksti: Nexhip Seraj
Orkestrimi: Adrian Hila


Mira Janji - Bilbilejte
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bilbilejte".
3. Video është e këngës "Bilbilejte", por nuk këndohet nga Mira Janji.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mira Janji:


Komente 0