Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mira Janji - Hajde Djalo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Te sokaku portes
cu pengova o
tretem kur me flet
skuqem kur te shoh

Hajde posht dritares o
se me mori malli o
hajde se mbarova o
hajde hajde o djalo

Me cepin e syrit
te shikoj djalo
tretem kur me flet
skuqem kur te shoh

Posht dritares sime
eja e kalo
tretem kur me flet
skuqem kur te shoh


Ky tekst u dërgua nga ErindMira Janji
Publikimi: 01/12/2009
Muzika: Adrian Hila
Teksti: Nexhip Seraj
Orkestrimi: Adrian Hila


Mira Janji - Hajde Djalo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Djalo".
3. Video është e këngës "Hajde Djalo", por nuk këndohet nga Mira Janji.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mira Janji:


Komente 0