Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mira Janji - C'pate Qe S'me Bere Djale Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

Jo moj nene se kur sta fal
nene moj nena ime
cpate qe sme bere djale
nene moj nena ime

Jo moj nenese kur sta fale
cpate qe sme bere djale
te ritje mjaltin e mjaltit
djale per koken e djalit
nene moj nena ime

Do prisje mjaltin e pare
nene moj nena ime
te beje dyert me ralle
nene moj nena ime

do mbushje djepin me arre
nene moj nena ime
te kishe djalin me djale
nene moj nena ime

Ky tekst u dërgua nga Nida


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 11/05/2013


Më Shumë Këngë Nga Mira Janji:


Komente 0


Mira Janji - C'pate Qe S'me Bere Djale
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "C'pate Qe S'me Bere Djale".
3. Video është e këngës "C'pate Qe S'me Bere Djale", por nuk këndohet nga Mira Janji.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.