Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mira Janji - Djaleria Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ky fustani i nuserise
e be djalin u mendua
si tja bej e nga tja nis
djaleri perse sme thua

Djale mos bjer ne lloi
se nuk je i pari ti
se nuk je i pari ti
qe ke mall per djaleri

Ky kostum i dhenderis
e be djalin u lendua
moj kemish e djaleris
te te vesh dhe nje her dua

Mos kerko ate qe pate
ajo qe iken ste vjen
iku djaleria vate
si Ali pashen e prene


Ky tekst u dërgua nga AlfredMira Janji
Publikimi: 01/12/2009
Muzika: Adrian Hila
Teksti: Nexhip Seraj
Orkestrimi: Adrian Hila


Mira Janji - Djaleria
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Djaleria".
3. Video është e këngës "Djaleria", por nuk këndohet nga Mira Janji.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mira Janji:


Komente 0