Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mira Janji - Nje Yll Kerkoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  9

Nje Yll Kerkoj
Dhe nje mall me pushton
se une sonte jam pa ty
E une jam pa tyyyyy..
Engjell ku je tiii..

Oqeanet na ndajne ne kte nate..
Por ndjenja jooo..
Shpirti im me besooo..
E jotja do jem gjithmoneee..

Ref.
Nje yll kerkoj..
Ne naten pa fund..
Nje puthje kerkoj..
Nje dua une e mallin t'ma fshi
Me afshin e tij pa kufi,pa kufii

Nje yll kerkoj..
Ne naten pa fund..
Nje puthje kerkoj..
Nje dua une e mallin t'ma fshi
Me afshin e tij pa kufi,pa kufii

Dhe kujtimet me mbajne..
Dhe une frymen marr nga ato..
Marr une nga atoo
Shpirtt mos u vonoo

Te jem dua ne krahet e tua..
E Distance mos t'ket..
Jo me ne kte jete
Engjell a me degjooooon..

Ref.
Nje yll kerkoj..
Ne naten pa fund..
Nje puthje kerkoj..
Nje dua une e mallin t'ma fshi
Me afshin e tij pa kufi,pa kufii

Nje yll kerkoj..
Ne naten pa fund..
Nje puthje kerkoj..
Nje dua une e mallin t'ma fshi
Me afshin e tij pa kufi,pa kufii


Ky tekst u dërgua nga EnxhyyMira Janji
Renditja: Top 200
Publikimi: 17/07/2013


Mira Janji - Nje Yll Kerkoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Yll Kerkoj".
3. Video është e këngës "Nje Yll Kerkoj", por nuk këndohet nga Mira Janji.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mira Janji:


Komente 0