Më mbaj mend (për 1 muaj)

Miranda Hashani - Ti Ne Shkup Une Ne Gjakove (Feat. Xeni)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

cme ka zene e shkrete sefdaja
oret e nates fund nuk kane
rri e pres une fukaraja
me ta degju zerein tand

rreh tik tak jo zemra ime
ajo te njeh sje fukara
dashurin ta fal pa hile
e sta jap dot me qera

refreni
ti ne shkup e une ne gjakove
te dy bashke nje mall me hjek
hajt vallzojme vashe dore per dore
mos ti lem zemrat meu djege
eja te shkojme kah Elbasani
trendafile tufe ne dore
se kalojme kah Bezistani
na behen zemrat mal me bore


Ky tekst u dërgua nga Klarinetisti


Nuk kemi video për këtë këngë.
Miranda Hashani - Ti Ne Shkup Une Ne Gjakove
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Ne Shkup Une Ne Gjakove".
3. Video është e këngës "Ti Ne Shkup Une Ne Gjakove", por nuk këndohet nga Miranda Hashani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Miranda Hashani:


Komente 0