Më mbaj mend (për 1 muaj)

Miranda Hashani - Mirushe E Para (Feat. Valbona Mema)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


2x
o moj mirushe oj top sheqere
o te ka lala boje esmere

refreni2x

ej ty te lumshin moj duret o
o ja kalove djalit o

II

2x
o moj mirushe ti je e para
o sta kalon njeri ner gara

refreni2x

ej ty te lumshin moj duret o
o ja kalove djalit o

III

2x
e moj mirushe moj bukurije
o ty tka lala moj shate selvije

refreni2x

ej ty te lumshin moj duret o
o ja kalove djalit o


Ky tekst u dërgua nga Klarinetisti


Nuk kemi video për këtë këngë.


Miranda Hashani
Featuring: Valbona Mema
Publikimi: 15/02/2009


Miranda Hashani - Mirushe E Para
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mirushe E Para".
3. Video është e këngës "Mirushe E Para", por nuk këndohet nga Miranda Hashani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Miranda Hashani:


Komente 0