TEKSTESHQIP

Mirgen Zela & Dava Gjergji
O Kurbet
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "O Kurbet" kënduar nga Mirgen Zela & Dava Gjergji.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Një klip ndikon tek suksesi, ndaj projekti lansohet para publikut i punuar bukur edhe me videoklip muzikor, për produksionin e të cilit u përkujdes Domi Production. Ky videoklip u publikua me datë 16 Prill 2023. Muzika e këngës vjen e kompozuar nga Emin Aliu, teksti është realizuar nga Sami Aliu, ndërsa arranzhimi është një krijim nga Luan Dagistani.