Më mbaj mend (për 1 muaj)


Miriam Cani & Alketa Vejsiu - Don't Surrender

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Don't Surrender".
3. Video është e këngës "Don't Surrender", por nuk këndohet nga Miriam Cani & Alketa Vejsiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Miriam Cani & Alketa Vejsiu - Don't Surrender  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  40

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Alketa Vejsiu

04/04/2013

2013-04-04T14:24:21+00:00Calling softly to him
U don’t have to begin
To get him back into your arms again.

I knew right from the start
He would play and break your heart
You’re an angel, and he’s not for you

It ain´t easy babe, falling in love
I have to pray for help
To someone up above

Chorus:
Don’t Surrender
Let your heart give in
He is cheating you the same again
Slow down, sister take your time
Don’t Surrender
Now your heart is weak
Love will take us down to one-way Street
Slow down, let me take you away

Vs2
He just wants to be friends
This can’t really be the end
I don’t wanna cry again yeah
He’ll always change his mind,
He thinks that love is blind,
But lately I can see the light
(2nd voice)
Girl you say it's been that way all along.
He’ll never learn until you teach him what is wrong.

Chorus:
Don’t Surrender
And Let your heart give in
He is cheating you the same again
Slow down, sister take your time
Don’t Surrender
Now your heart is weak
Love will take us down to one-way Street
Slow down, let me take you away

Add ch:

Never be the same again
Don´t let you walk into the rain,
Baby yeah..

I know, I know, I've got to take my time

Don’t Surrender now your heart is weak
Love breaks down into a one way street
Baby Yeah…

Sister take your time.

Middle 8:
Stop your heart give in
Cheating you the same again
Don’t let u walk into the rain

It ain’t easy babe
To send someone up above

Chorus:
Don’t Surrender
And Let your heart give in
He is cheating you the same again
Slow down, sister take your time
Don’t Surrender
Now your heart is weak
Love will take us down to one-way Street
Slow down, let me take you away (2x)

ooooouuuhhhh...


Ky tekst u dërgua nga Hannna
Më Shumë Këngë Nga Miriam Cani:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet