Më mbaj mend (për 1 muaj)


Miriam Cani - I Paprekshëm

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Paprekshëm".
3. Video është e këngës "I Paprekshëm", por nuk këndohet nga Miriam Cani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Miriam Cani - I Paprekshëm  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  41

Video Produksioni:

Pro Video

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2013

Komente

2 🔥

17/06/2013

2013-06-17T08:11:54+00:00Vetem dhe nje hap
Pertype lotin me nje pikez heshtje
Vetem dhe nje hap
Qe nga kjo hije te riçle buzeqeshje
E di mire,
Me sa guxim e perqafove jeten
E di mire, E di mire
Sa te shtrenjt e ke te verteten !

Vetem dhe nje hap
Vetem dhe nje hap
Vetem dhe nje, vetem dhe nje
Vetem dhe nje hap
Te jesh i paprekshem!!
Te jesh i paprekshem!!

Vetem dhe nje hap
Perdore dhimbjen si nje pike mbeshtetje
Vetem dhe nje hap
Dhe zemra jote nuk do kete me etje
E di mire
Sa gjate u ndeshe sy me sy me jeten
E di mire, e di mire
Sa te shtrenjt e ke te verteten!!

Vetem dhe nje hap
Vetem dhe nje hap
Vetem dhe nje..
Vetem, vetem dhe nje
Vetem, vetem dhe nje hap
Te jesh i papreksheem!!
Te jesh i paprekshem

Vetem dhe nje hap
Te jesh i perjetshem
Vetem dhe nje hap
Te jesh i pavdekshem

Te jesh i paprekshem
Te jesh i paprekshem!


Ky tekst u dërgua nga jonila vata
Më Shumë Këngë Nga Miriam Cani:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet