Më mbaj mend (për 1 muaj)


Miriam Cani - Labyrinth

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Labyrinth".
3. Video është e këngës "Labyrinth", por nuk këndohet nga Miriam Cani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Miriam Cani - Labyrinth  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  35

Video Produksioni:

MAX Production

Komente

3 🔥

08/04/2014

2014-04-08T13:00:03+00:00

As a ghost as a SILUET
still during the night
eyes without sun can not find life
seventh darkness for seven

And I still do not know where the stop the spirit
My half of them with phenomenal
'm asking you not clueless about will not stop

Ref :
Heart where are you where are you
in this maze, maze
I once te't near you
I'm lost without you
Heart where are you where are you
in this maze, maze
gives an orientation
A light in my soul

I see a shadow around town
just as the ocean
Are you really my life
Tell me please, tell me please

And I still do not know where the stop the spirit
My half of them with phenomenal
'm asking you not clueless about will not stop

Ref :

Heart where are you where are you
in this maze, maze
I once te't near you
I'm lost without you
Heart where are you where are you
in this maze, maze
gives an orientation
A light in my soul

as ghost as a SILUET...
as a ghost as SILUET

And I still do not know where the stop the spirit
My half of them with phenomenal
'm asking you not clueless about will not stop

Ref :

Heart where are you where are you
in this maze, maze
I once te't near you
I'm lost without you
Heart where are you where are you
in this maze, maze
gives an orientation
A light in my soul

as ghost as a SILUET...
as a ghost as SILUET


Ky tekst u dërgua nga  leli2013
Më Shumë Këngë Nga Miriam Cani:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet