Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Mirsa - Mallkuar Qofte

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mallkuar Qofte".
3. Video është e këngës "Mallkuar Qofte", por nuk këndohet nga Mirsa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mirsa - Mallkuar Qofte  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Këngë e albumit:

"Nuk E Di"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+00:00Mallkuar....

Mallkuar qoftë ajo ditë kur te kam pare,
mallkuar qoftë ajo puthje qe më ka vrarë,
se kam pritur asnjëherë që për ne do vi ky qast,
kur nuk do të dua me qe të flas.

Lirisht largohu,largohu nëse gjen me mirë
sepse tërë jetën e kishe vetëm këtë dëshirë,
po me ndahesh hiç pa fjal,
po tregohesh një qyqar.

Mallkuar qoftë nata kur isha me ty,
kur të thash se ne zemër me ke hy,
se kam pritur asnjëherë qe për ne do vi ky qast,
kur nuk do të dua me qe të flas,

Lirisht largohu,largohu nëse gjen me mirë
sepse tërë jetën e kishe vetëm këtë dëshirë,
po me ndahesh hiç pa fjal,
po tregohesh një qyqar.


Ky tekst u dërgua nga  diellxa
Më Shumë Këngë Nga Mirsa Kerceli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet