Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mirsa - Nuk E Di Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

S`je i gatshëm për dy fjale,
e kërkon me shumë,
falja jote sonte nuk ka fund,
për të gjitha je ka pret nga unë,
s`je i gatshëm për asgjë,
e s`me thirr me dal,
duhesh qe te bash hapin e pare,
se për ndryshe zemren sdo ta fal.

nuk e di o nuk e di si tia bëj me ty,
edhe sa duhet te pres te jemi sy me sy
nuk e di o nuk e di se di çka po pret,
dashuria qe e ke ne histori na mbet.

E ke mbushur një qytet fjale dhe vetëm fjale,
kurse mua s'po me del perball,
çka është puna jote more djalë,
S`je i gatshëm për asgjë,
e sme thirr me dal
duhesh qe ta besh hapin e pare,
se përndryshe zemren sdo ta fal.

nuk e di o nuk e di si tia bëj me ty,
edhe sa duhet te pres te jemi sy me sy
nuk e di o nuk e di se ti çka po pret,
dashuria qe e ke ne histori na mbet.


Ky tekst u dërgua nga  diellza


Nuk kemi video për këtë këngë.


Mirsa Kerceli
Publikimi: 01/12/2006
Festivali: Zhurma Show 2006
Muzika: Artan Kastrati
Teksti: Arsim Bunjaku
Orkestrimi: Artan Kastrati


Mirsa - Nuk E Di
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk E Di".
3. Video është e këngës "Nuk E Di", por nuk këndohet nga Mirsa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mirsa Kerceli:


Komente 0