Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mirsa - Ti Je Nje Aktor

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Je Nje Aktor".
3. Video është e këngës "Ti Je Nje Aktor", por nuk këndohet nga Mirsa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mirsa - Ti Je Nje Aktor  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  7

Këngë e albumit:

"Greatest Hits: Lovestoned"

Këngë e albumit:

"Nuk E Di"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+00:00Njeren an me buzqesh e tjetren me vret ti je nje aktor qe fytyra i flet e di se per ty nuk esht hera e par ne sy me lavdron e pas shpine me shan...

Nese nuk te flas zdo te ishte
qudi se e di shum mir qfar
jan n jerzit si ti ne fund e
kuptova qe zemer nuk ke ne
sy mos me dil nuk te njo se kush je...(2 her ref)

Trego veq nje her ae ke me veshtir qe ne fjalorin tend nuk esht fjala (MESHIR) e se di per ty nuk esht hera e par qe n'sy me lavdron e pas shpine me shan....

Nese nuk te flas zdo te ishte
qudi se e di shum mir qfar jan
njerzit si ti ne fund e kuptova
qe zemer nuk ke ne sy mos
me dil nuk te njo se kush je(8 her ref.)


Ky tekst u dërgua nga  Fatushe
Më Shumë Këngë Nga Mirsa Kerceli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet