Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mirsad Shabani - Obsesion Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Ti je enderra qe çdo nate te enderroj
Ti je shpresa qe me ben te shpresoj
Ti eja te lutem
se pa ty nuk jetoj

REF 2X:
Obsesion me je beree, sa te duaa
iluzion ne zemer t'kam
M'je fiksuar

Sa te dua nuk mund te them me fjale
je per mua hiqma tii kete mall
s'dua un tjeter
enderr e vjeter je

REF 4X:
Obsesion me je beree, sa te duaa
iluzion ne zemer t'kam
M'je fiksuar

REF 4X:
Obsesion me je beree, sa te duaa
iluzion ne zemer t'kam
M'je fiksuar


Ky tekst u dërgua nga Adela

Mirsad Shabani - Obsesion
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Obsesion".
3. Video është e këngës "Obsesion", por nuk këndohet nga Mirsad Shabani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mirsad Shabani:


Komente 0