TEKSTESHQIP

Mistiku
Real G
Lyrics
(Feat. Paniku)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Real G" kënduar nga Mistiku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 26 Shtator 2016, Mistiku publikon videoklipin "Real G", në bashkëpunim me Paniku.