Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

MMG Babloki - Smuj Me T'harru  (Feat. Emir)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Emir

05/03/2012

2012-03-05T18:58:32+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Smuj Me T'harru" kënduar nga MMG Babloki.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin




Më Shumë Këngë Nga MMG Babloki:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet