Më mbaj mend (për 1 muaj)


Monny - Cohu Shqiptari

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cohu Shqiptari".
3. Video është e këngës "Cohu Shqiptari", por nuk këndohet nga Monny.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Monny - Cohu Shqiptari  (Feat. D.U.D.A.)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  17

Këngë e albumit:

"Shqipe Me Dy Kry"

Këngë e albumit:

"Loja Pam Pam"

Pjesëmarrëse në

Top Fest 2

Komente

Asnjë Koment

Featuring

D.U.D.A.

01/12/2003

2003-11-30T23:00:00+00:00Doubleg-G ArmY Prezanton Monny D.u.d.A

çohu çohu çohu çohu çohu çohu

Monny

Jemi rre jemi sha saher qe jemi pa jemi kshyr shtremt kemi dasht edhe mu vra
Tash jemi 1 komplet qka po sheh n'ket vend (D.u.d.A) - hahaha - Smunesh me na bo sen
Jemi bashk si neper lufta kur kem luftu tash njoni tjetrit krejt kina mi nimu spo odjm kurgjo sonte veq me thy
mu kall krejt me ngre mu myt tu pi mos kshyr shtremt mos kshyr veq mu rrok se t'mysum krejt edhe t'shtrimi per tok
Po hajde luj mo qit kanun shuj hajde kalle krejt ço eks edhe uj Ktuj Jon Double-G edhe shum ushtri tjera
Pe thejn po lujn nuk po shiten gangstera qu edhe ti tash qe pot sho tu nejt .......

D.u.d.A Reff

çohu çohu çohu Shqiptari hajde krejt bashk me pi po po vin tash me shoqni qka jon ka thojn ne ket ven qe je tu e ni
2x

çohu çohu çohu Shqiptari çohu se une po vi me Double-g me ushtri mu myt tu pi jemi 1 si Kosov e Shqipni
Bashk ne ket loj te dyat kan hi une pu du me lu me lujt kurr mos me pushu se bashk me mu edhe plot tjer jon tranu
Mos ta nin Shqiptari se ty kurkush usn t kall kush menon met kall le tum del perball , o sa mir me pas gjak Shqiptari
Se kerkush sun e ka mjell qysh duhet ket far ....... me ushtri me Double-G si Kosov si Shqipni
Kush don mem nal me ta provon ti e idn qysh jom kon tash jom ma gjon t'kom lyp fer me ni karakter si gangster
me ni mercedes kerr sepse jem mat fortit qe egzistojmn'ket vend maje n men se neve smunesh me na bo sen
jem me 1 ven ku shumica jan pa men na len a s'na len na e bojm ato qe kem ne men hajde ktu krejt bashk tash me lujt
çohu Shqiptari se nuk bon me pushu ... qikat jan liru ket dat mos e leni me ju shku

D.u.d.A Reff

çohu çohu çohu Shqiptari hajde krejt bashk me pi po po vin tash me shoqni qka jon ka thojn ne ket ven qe je tu e ni
2x

Monny

Ktu ka edhe plot femra t mira qe kan mu kon sonte te lira ti je ma e mira edhe pak kto tjerat qetash ja kan nis me ju bledh pederat
leje ... me tu afru vet se tash osht ndrysho osht tjeter mentalitet moti koh ka shku ajo koha e gurit ku femrat i tuten burrit
hajde Shqiptari hajde tash ma gjall durt nalt krejt mu kall mos u nal mos pusho hiq as 1 minut Ti qka i ki hap syt si hut
Qu hajde luj ski nevoj mu tut .................../ Dikur 3 Milion Shqiptar kur i ki perball zemra osht tu tu drish vet je tu u dridh shumica jon ... tash jon vet tu vill
Munesh me ngu me perballu me aktru duhesh mu kon (D.u.d.A) hahahah - per me lujt Une t'du ty aton shumicen gat krejt se du aton qe osnte veq ka nejt

D.u.d.A Reff

çohu çohu çohu Shqiptari hajde krejt bashk me pi po po vin tash me shoqni qka jon ka thojn ne ket ven qe je tu e ni
2x


Ky tekst u dërgua nga Lor1K
Më Shumë Këngë Nga Monny:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet