Më mbaj mend (për 1 muaj)

Montana - Ne Te Sms (Feat. Montela)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  37

Montana
(Hey,ma jep pak telefonin ti dergoj asaj nje sms)

Montela
(Pse cfare te tha ajo?)

Montana
(Me pyeti ku te shkoj!)

Montela
(Dhe ti cfare i the?)

Montana
(i thash qeeee,oooookay!)

Ref (Montana)
Te dergova SMS te shkosh ne te SMS!
ne te SMS ne te,ne te SMS! (x2)

Montana
Ne rruge kur te pashe
thash se brenda rashe.
Ti ecje avash-avash
dhe beje muhabete grash.
Je shume e trash,ndaj me vete thashe,
sa te behet keci dash
po e ndez nje teke shash..
Ne fillim je lepur
ne fund je zgare e djegur.
rri gjithe diten rrugve
te gjesh cuna per ti pjekur.
Ti do te pish shampanj
Ti do te shkosh ne Spanje.
(Leri ti moj pordhet se ti s'ben as per ne banje)!

Se ti do te blej iphone.
Ti do Loui Vuitton
Ti don Don Perinion
kur po bon xhiro me sllon.
Koka ne Stamboll.
Trupi ne Janine.
do't jap 500 euro po futu ne makine.
Te rrapi ne mashkullore
ta bente çeçua me dore
hajde rrim nja dy-tri ore
Te kapesh llamben me dore!(haaaaaa)
S'te punon babai(Jo)
Ty s'te punon as vllai(Jo)
Ku i gjete leket per pushime ne Dubai?

Ref
Te dergova SMS te shkosh ne te SMS!
ne te SMS ne te,ne te SMS! (x2)

Montela
Un vec ty doja
S'dole sic mendoja
per ty me dridhej goja
me kapte paranoja.
E dija,e dija ma kish thene shoqria
s'te pelqen dashnia
por sa kushton shtepia.
E pija,e pija E nisa nga rakia
Ti s'do ndjenjat e mia
po do lekun nga anglia.
Boll se na nxive
gjakun na e mpive
pi kafe ne laprak
dhe do pushime ne Malvide.

Montana
Se ti do te blej iphone.
Ti do Loui Vuitton.
Ti do Don Perinion
kur po bon xhiro me sllon.
Koka ne Stamboll
Trupi ne Janine
Do't jap 500 euro po futu ne makine.
Terapi ne mashkullore
ta bente çeço me dore
hajde rrim nja dy-tri ore
te kapesh llamben me dore(haaaaa)
(Boll se erdhi vapa,trute me ty i hapa,
ti me plesht me lek,po luan hapa-dollapa)

Ref
Te dergova SMS te shkosh ne te SMS!
ne te SMS ne te,ne te SMS! (x2)

Montela
He mo!Ja dergove?

Montana
Jo.

Montela
Po pse?

Montana
Nuk paskam leke ne telefon.

Montela
ça thua ti!

Montana
Paska fat kuklla

Montala & Montela
(HHAAHAHAHA)


Ky tekst u dërgua nga Oresti KananiRomeo Veshaj
Featuring: Donald Veshaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 29/07/2017
Produksioni: Trinium


Montana - Ne Te Sms
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Te Sms".
3. Video është e këngës "Ne Te Sms", por nuk këndohet nga Montana.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

10

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Romeo Veshaj:


Komente 0