Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Burrniku - Ja Nebij Selem Alejke Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Nurin tend po lyp zemra me pa
Ja haibi ya nebijallah
Ti je shembull ftyra e mirsis
Ti je vula e pejgamberis

2x
E i dashun ey nebi
Per ty zemrat kan dashni
Tsolli zoti per njerzin
Rahmet Ali alemin

Ty zoti nje mundsi ta dha
Me kerku cka don ne ket Dunja
Veq kerkove qe ne ahiret
Ti me bo shefat per ket ummet


Ky tekst u dërgua nga Erzaaa


Nuk kemi video për këtë këngë.
Motrat Burrniku - Ja Nebij Selem Alejke
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ja Nebij Selem Alejke".
3. Video është e këngës "Ja Nebij Selem Alejke", por nuk këndohet nga Motrat Burrniku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Motrat Burrniku:


Komente 0