Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Mustafa - Ah Dashni Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

e bukur me te pa
e embel ka fjal
si ti bashkojm zemrat
na bjer luga ne mjalt

e bukur me te pa
e embel ka fjal
si ti bashkojm zemrat
na bjer luga ne mjalt

REF
Ah dashni ah dashni
sa leht mendjen tane vij
aty zemra ku ta don
ska kush mendjen ce ta ndrron

II
zemra zemra jote
ambel din me te prit
ne ty u dashurova
sa cel e mshel syte

zemra zemra jote
ambel din me prit
ne ty u dashurova
sa cel e mshel syte

REF
Ah dashni ah dashni
sa leht mendjen tane vij
aty zemra ku ta don
ska kush mendjen ce ta ndrron


Ky tekst u dërgua nga  BeniMotrat Mustafa
Publikimi: 19/11/2019
Muzika: Emin Aliu
Teksti: Sami Aliu


Motrat Mustafa - Ah Dashni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ah Dashni".
3. Video është e këngës "Ah Dashni", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:


Komente 0