A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Mozzik - Premtimet  (Feat. Kida)


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  1264

Fans' Comments

3 🔥🔥

02/07/2015

2015-07-02T18:31:41

Featuring

Kida

Lyrics:

Mozzik

Music & Arrangement:

Zzap And Chriss

Video Production:

XL Films

Song from the album:

"The Best Of"

Participating in

Top Music Awards 2016

Participating in

Zhurma Show 2015
[Ref. KIDA x2]
Okay dalim, ama premtimet si ke majt
E tani me t'lon u dasht
Mos harro si na nuk ka pas, pas, pas...

[MOZZIK]
Ti je përjetim, t'kom përjetu gjat nji viti
Skenat me ty jon amazing, kurr s'kom bo ksi filmi
Se ki iden sa keq ndihna nëse s'nihmi
O ka t'thirr mendja, o ka t'thirr shpirti
Nuk na hec mir single hajde bohum çift
Dashnin e lojm qel mos me na u ngjit naj bisht
Po boj joke se po du me t'shti me kesh
Ti je tu m'lujt mendsh,e m'ke cu pesh
Un jom Ziki, thash Ziki
Me nejt me ty ec ma mir viti
E ti je Kida, po po Kida
Kurr s'je ardh edhe pse shum her t'thirra
Ça me bo s'po shihmi mo, s'jena mo
Hala lulën n'dor une kujt me ja dhon
Se venin tond kurrkush s'munët me nxon
Edhe sa her duhna me ta thon

[Ref. KIDA x2]
Okay dalim, ama premtimet si ke majt
E tani me t'lon u dasht
Mos harro si na nuk ka pas, pas, pas...

[MOZZIK]
Okej vjet, vjet, vjet ,vjet
Shkun shpejt, shkun shpejt, huh
Vet, Vet, Vet, Vet, Vet
Qaj i njejt, qaj i njejt
Baby I like it
Kur po t'shoh ty prej largit
Po mi ngjall flutrat e barkit
Pe lypi mundsin e kontaktit
Apet si dikur
Nanana ti je dope
Pa ty po nihna shum broke
Ti je gjithçka n'kët bot
Dashnija me ty sum ngop
Me ardh me t'kap ty ën bel
Per dashni jepma çmimin Nobel
E tash i vetmi sen qe po m'prek n'tel
Kom marr vesh që ti me dikon po del

[KIDA]
Maje, me bo me t'fol e di t'çoj ën Maje
Lodhësh tu lyp po pyt non-stop Ka je
Te ti jom kon ma e mira ngjarje, ngjarje, ngjarje ...
Baje, po vren nuk po mun e po kërkon Falje
E di n'kry ton jom e vetmja Gajle
S't'hypi mo n'kerr sa t'dush nale, nale. nale ...
Nuk po du m'i dit problemet tua
Edhe krejt fjalt qe ti mi thua
Çdo sen i joti u kuptua
Nuk m'interesojn problemet tua
Ka koh, që s'jem pa e nuk jem ni
Me tu kthy une se di
Ça ke hup ti a e din

[MOZZIK]
T'paktën kuptom
Se s'po du ti me m'ndrru me najkon
E di e din se ça po menon
Veç s'po du ti me m'drru me najkon
T'pakten kuptom ti mu

[Ref. KIDA x2]
Okay dalim, ama premtimet si ke majt
E tani me t'lon u dasht
Mos harro si na nuk ka pas, pas, pas...


Lyrics submited by Plaurati   Tonnidas   imbebee-Cards (6)

U krijua nga Rina 2019-07-24 17:54:18
Venin tond kurrkush
s'munët me nxon
Edhe sa herë
duhna me ta thon
U krijua nga ana 2019-05-14 22:03:45
Po boj joke
se po du me t'shti me kesh
Ti je tu m'lujt mendsh,
e m'ke cu pesh
U krijua nga genesa 2017-03-18 11:04:47
Me ardh me t'kap ty ën bel
Për dashni jepma çmimin Nobel
I vetmi sen që po m'prek n'tel
Kom marr vesh që ti me dikon po del
U krijua nga icelona 2017-03-18 11:05:32
Ti je dope
Pa ty po nihna shum broke
Ti je gjithçka n'kët bot
Dashnija me ty sum ngop
2018-07-31 15:04:22
Un jom Ziki, thash Ziki
Me nejt me ty ec ma mir viti
E ti je Kida, po po Kida
2018-05-27 22:53:18
Kur po t'shoh ty prej largit
Po mi ngjall flutrat e barkit

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019