Audio

Mozzik - Kush T'ka Than  (Feat. Snoopy G)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/08/2011

2011-08-11T22:59:23

Featuring

Snoopy-GKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kush T'ka Than" kënduar nga Mozzik.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mozzik i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mozzik:

Më Shumë...