Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mozzik - Dhelpën Dinake

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dhelpën Dinake".
3. Video është e këngës "Dhelpën Dinake", por nuk këndohet nga Mozzik.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mozzik - Dhelpën Dinake  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  139

Teksti:

Mozzik

Video Produksioni:

Entermedia

Produksioni:

RZON

Këngë e albumit:

"Mozzart"

Komente

Asnjë Koment

08/11/2019

2019-11-07T23:00:11+00:00

[REF.:]
Dhelpën dinake, e kom dit prej asaj nate
Jena lodh tu bo debate
E moj dhelpën dinake, dhelpën dinake
ska ma debate, qikaq e pate
Hiqmu pi qafe
Ishe kon ti dhelpën dinake, e kom dit prej asaj nate
Jena lodh tu bo debate
Ti moj dhelpën dinake, dhelpën dinake
Ska ma debate, qikaq e pate
Hiqmu pej qafe

Ah, n'semafor t'kuq unë ty hina
E në kët dashni mora gjith' dënima
E për mi la sot m'dhemb edhe shpina
Po e mira t'mirës qe une mirë po nina (prr)
Thirrem sa dush idiot, psikopat po sjam unë njeri jot
Jom rrit n'shira e s’më vyn mu lotët
Ska djalë ma t'mirë be pasha robt
Kom marr mësim, mos em thirr anonim n’telefon (nah nah)
Mos e prish gjumin tim, (nah nah)
Ska diskutim e kom dit, kom me ba lajmërim, ehi
Syri syri dikush n'mes na hyri
Ku je mo s'po t'shoh as nga Myslym Shyri
E vetmja zhurmë sot n'ballkon osht' bilbili
Unë pi bi shkurt e ti bjeri fyllit

[REF.:]
Dhelpën dinake, e kom dit prej asaj nate
Jena lodh tu bo debate
E moj dhelpën dinake, dhelpën dinake
Ska ma debate, qikaq e pate
Hiqmu pi qafe
Ishe kon ti dhelpën dinake, e kom dit prej asaj nate
Jena lodh tu bo debate
E moj dhelpën dinake, dhelpën dinake
ska ma debate, qikaq e pate
Hiqmu pi qafe

Ehi, semafori gjelbërt mu m’dhez
E m'tha dashnia: "Hec veç këtu mos ngec"
I thashë: "bohet mirë veç edhe pak t'pres"
M'tha "Sa do që ta zgjat bohet veç edhe ma keq
U bonëm copë, copë, copë, copë, copë, copë
Çdo dite tu u rrok, rrok, rrok, rrok, rrok
E ndjenjat ranë krejt n'tokë, tokë, tokë, tokë
Dielli i nxehtë dikur ja nisi me u ftof, ftof
E di mos ta nin se unë cohna, rrëzona po s‘lëndona
Zemra jem vlen miliona, pi bjen që po i livdona
Jom n'kerr mendoj s'di sa herë
A jam kon me ty unë najherë?
S'e di qysh ndjenjat ikën meniherë
A noshta që je (ça je, ça je?)

[REF.:]
Dhelpën dinake, e kom dit prej asaj nate
Jena lodh tu bo debate
E moj dhelpën dinake, dhelpën dinake
Ska mo debate, qikaq e pate
Hiqmu pi qafe
Ishe kon ti dhelpën dinake, e kom dit prej asaj nate
Jena lodh tu bo debate
E moj dhelpën dinake, dhelpën dinake
Ska ma debate, qikaq e pate
Hiqmu pi qafe


Ky tekst u dërgua nga D♥️Kartolina (6)

23
9
28
16
23
20

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Mozzik:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet