Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mozzik & Kida - Kerkun

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kerkun".
3. Video është e këngës "Kerkun", por nuk këndohet nga Mozzik & Kida.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mozzik & Kida - Kerkun  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  39

Teksti:

Kida

Teksti:

Mozzik

Muzika & Produksioni:

RZON

Këngë e albumit:

"Mozzart"

Komente

3 🔥

Më Shumë Nga

Kida

14/06/2020

2020-06-14T19:12:42+00:00Okej dalim
Ama ksaj here premtimet i mbajna
Tmiren dhe tkeqen bashk i ndajna
Merzin dhe gzimin bashk e hajna
E njoni-tjetrin sa me afer e mbajna

Si ty skam par kerkun kun kun kun kun kerkun
E si un ska kerkun kun kun kun kun kun kerkun
Ooo ska kerkun kun kun kun kun kerkun
E ska kerkun kun kun kum kun kerkun

Jam lazdru shume her un e di
E tani ne intervist e ti si npolici
Ti mpytshe kush o kjo
Une jo valla sdi

Ama besom qeto tripa
I kalon qdo i ri

Kur tdjeg ty djelli
Une bona si vaj ulliri
Vec ti ma din truni
E shpirtin mas miri
Nese ste kam un ty
boj harakiri
Tbej nervoz me tkap
Vec me tni tu msha
Let na nin edhe kojshit
Se jena tu u perla

Me tpershku fjal nuk gjej e skam
Se ti ska
Jam mundu me gjet po ska
E sdyshoj un nty kurr ma
Une vi me tmarr
Vec kallxom deri nsa nsa nsa

Okej dalim
Ama ksaj here premtimet i mbajna
Tmiren dhe tkeqen bashk i ndajna
Merzin dhe gzimin bashk e hajna
E njeri tjetrin sa ma afer e mbajna

Si ti skam pa kerkun kun kun kun kun kerkun
E si une ska kerkun kun kun kun kun kerkun
O ska kerkun kun kun kun kun kerkun

Kaniher besoj shume
Kaniher sbesoj hic
Po sja vlen per naj bi**h
Me mu mos e prish
Sboj tatu une tmaj nen mish
Sa mke mu une tkam 10 fish
Kaniher kur po tnxo
Kush eshte kjo e ajo
E kur po ma kthen
Valla nuk pe njoh
Une ta fali vec mos ma merr per dobsi
Se tani bona keqe e ta msheli
Sakrific per dashni ja vlen
Me fal kaniher ja vlen
Vec me tepru sja vlen
Se tani ma nuk em gjen
Qyteti shum i madh e ti dole
Se zemren tem ma more
E gzove e idhnove
Po ska lidhje vec dalim me fore

Okej dalim
Ama ksaj here premtimet i mbajna
Tmiren dhe tkeqen bashk i ndajna
Merzin dhe gzimin bashk e hajna
E njeri tjetrin sa afer e mbajna

Si ty skam pa kerkun kun kun kun kun kerkun
E si une ska kerkun kun kun kun kun kerkun
Si ty skam pa kerkun kun kun kun kun kerkun
E si un ska kerkun kun kun kun kun kerkun


Ky tekst u dërgua nga brokenheart.sKartolina (8)

22
16
20
21
39
38
33
34

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Mozzik:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet