TEKSTESHQIP

Mozzik & Kida
Kerkun
Lyrics

Okej dalim
Ama ksaj here premtimet i mbajna
Tmiren dhe tkeqen bashk i ndajna
Merzin dhe gzimin bashk e hajna
E njoni-tjetrin sa me afer e mbajna

Si ty skam par kerkun kun kun kun kun kerkun
E si un ska kerkun kun kun kun kun kun kerkun
Ooo ska kerkun kun kun kun kun kerkun
E ska kerkun kun kun kum kun kerkun

Jam lazdru shume her un e di
E tani ne intervist e ti si npolici
Ti mpytshe kush o kjo
Une jo valla sdi

Ama besom qeto tripa
I kalon qdo i ri

Kur tdjeg ty djelli
Une bona si vaj ulliri
Vec ti ma din truni
E shpirtin mas miri
Nese ste kam un ty
boj harakiri
Tbej nervoz me tkap
Vec me tni tu msha
Let na nin edhe kojshit
Se jena tu u perla

Me tpershku fjal nuk gjej e skam
Se ti ska
Jam mundu me gjet po ska
E sdyshoj un nty kurr ma
Une vi me tmarr
Vec kallxom deri nsa nsa nsa

Okej dalim
Ama ksaj here premtimet i mbajna
Tmiren dhe tkeqen bashk i ndajna
Merzin dhe gzimin bashk e hajna
E njeri tjetrin sa ma afer e mbajna

Si ti skam pa kerkun kun kun kun kun kerkun
E si une ska kerkun kun kun kun kun kerkun
O ska kerkun kun kun kun kun kerkun

Kaniher besoj shume
Kaniher sbesoj hic
Po sja vlen per naj bi**h
Me mu mos e prish
Sboj tatu une tmaj nen mish
Sa mke mu une tkam 10 fish
Kaniher kur po tnxo
Kush eshte kjo e ajo
E kur po ma kthen
Valla nuk pe njoh
Une ta fali vec mos ma merr per dobsi
Se tani bona keqe e ta msheli
Sakrific per dashni ja vlen
Me fal kaniher ja vlen
Vec me tepru sja vlen
Se tani ma nuk em gjen
Qyteti shum i madh e ti dole
Se zemren tem ma more
E gzove e idhnove
Po ska lidhje vec dalim me fore

Okej dalim
Ama ksaj here premtimet i mbajna
Tmiren dhe tkeqen bashk i ndajna
Merzin dhe gzimin bashk e hajna
E njeri tjetrin sa afer e mbajna

Si ty skam pa kerkun kun kun kun kun kerkun
E si une ska kerkun kun kun kun kun kerkun
Si ty skam pa kerkun kun kun kun kun kerkun
E si un ska kerkun kun kun kun kun kerkun

DËRGOI: