TEKSTESHQIP

Mr Elvis
Cu Boka
Lyrics
(Feat. Er Bass, Baba L1 & Gazu)

ladys and gentelman welcome to the party
ooooo cu bojka kneeej made in albania gjithaneeej 2x
ooooo cu bojka sot femrat sikur droga ooooo cu bojka pa femra shuhet bota ja ku ja nis une me pak fjal do flas per qenien qe ne jete na dha do flas shume shtruar vec per femrat super seksi cdo gj ne jete pa to eshte e kot dhe per me teper pa ato nuk bejme dot nuk ka me to jojo nuk ka jo ne kete bote krijese e bridhte qe kerkon vec vemendje mbaje pran perkedhele plot me endje te shtohet jeta kur prane tyre ti jee ka lezet kur te flasin ole pershperisin e flasin oee aty mes tyre atmosfera shume ok ooooo cu bojka sot femrat sikur droga ooooo cu bojka pa femra shuhet bota ooooo cu bojka me to nuk luhet lojra ooooo cu bojka shume nacu po ju shkonkan hej chica loca duhet mar hopa pupu cu bojka me mu sa shkojkan sa i bukur trupi saj e lagur me shompaj gjithe syte tek ty i kan morena morena hola mami ke te pasa bajla bajla

DËRGOI: