Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mr.Trimi - E Bojm Per Qef (Feat. Keepman, D.o.G. & F-Tim)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Ref:2x F-Tim
......................................................................
Motherfuckez na ja bijna repin e rond
Motherfuckez qita repera jon teper gjall
Shko ka dush homy neve na ki tana ant
Femnat jav iqim na ju pshurrim n'fam
......................................................................


Ky tekst u dërgua nga  GazmendMr.Trimi
Featuring: Dren (D.o.G.), F-Tim & KeepMan
Publikimi: 09/03/2012


Mr.Trimi - E Bojm Per Qef
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Bojm Per Qef".
3. Video është e këngës "E Bojm Per Qef", por nuk këndohet nga Mr.Trimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mr.Trimi:


Komente 0