Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Mr.Trimi - Qysh O
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qysh O".
3. Video është e këngës "Qysh O", por nuk këndohet nga Mr.Trimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mr.Trimi - Qysh O  (Feat. Arjan Effecti)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

14/04/2010

2010-04-14T12:01:19+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Qysh O" kënduar nga Mr.Trimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Krem'nto. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Urdhnoni, menoni, per rapin
kujtoni 90-ten, merrni syretin e shihni shyretin
e yqymetin qe vret B.i.G-in e 2Pac-in
Killuminati po na vyn ne paqja
real um ki pa ti a gjith ti kemrraqja
s'e thurrin kulmin e fjales e rrudhin piken e funit t'tumit qe t'tymin
e tymin e joqin ka ti, se huqin deri n'momentin kur t'kuqin
e huqin kur t'shofin se mrrin,
gzohen, e keshin kur kurgjohin se mrrin
e s'tdojn se je dikushi. bojn se s'je kerkushi
e rrnojn si kojshi, menojn fell veq kur bie shi
a ra shi .. a ra shi
pa ra-shi s'menon, e dill veq rasti qillon
rreze s'ki kur t'konvenon, dosti t'kfill po harron
e meno sa her qe i bon mir njerit a ta din
neser tjeter dit.. neser i njejti s'lind, po per zorin ton nuk ja nin /Amig

refreni (x2):
U kon qysh u kon, qa u bo su kon
qa su kon u bo, mu permirsu so von
qa u bo mu permirsu so von
(qa u bo boo )

rrota t'kthen mrapa, kur s'din me sill pedalen
bandashi ta kthen kurrizin kur t'ja qperthejsh gumen
ai t'nal t'pyt, nalt t'hyp, Shef m'vyn ndihm.. qit pun a ma kryn
Shtrafi kur u shliru, s'ma kki shtrengu un kurr jo me harru, n'rrug kryn
jo qe najsen po i ri e m'vyn,
bile pergjigjen ta kthej.. qe n'pun shum t'hyn,
ani se ta kry...
kur lirona pi punve qe si hy...
senet lidhen mes veti po s'kuptohen leht
o kuptohen leht, po me kuptu se ki bo nijet
Shihet qdo sen n'rrug, po s'doket qdo sen full
Nihet qdo kun zhurm, po s'dihet lajm i sakt a dul
s'kom qef me t'ra sy... po n'shpirt
qa kom qef ja msy e kry me gjith shpirt
s'lofi veq hajt, n'krahin e majt dersa t'rrehe zemra jom qai

refreni (x2):
U kon qysh u kon, qa u bo su kon
qa su kon u bo, mu permirsu so von
qa u bo mu permirsu so von
(qa u bo boo )Më Shumë Këngë Nga Mr.Trimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë