TEKSTESHQIP

Mr.Trimi
Kush O
Lyrics
(Feat. Arjan Effecti)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kush O" kënduar nga Mr.Trimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.