Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video Top 200

Muharrem Ahmeti - B13  (Feat. XOXO)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  82

Komente

Asnjë Koment

02/09/2012

2012-09-02T20:47:48+00:00

Featuring

XOXO

Këngë e albumit:

"Oj Prishtinalike (Dridhe Belin)"

Këngë e albumit:

"Oj Prishtinalike (Dridhe Belin)"

Këngë e albumit:

"Mega Hite Super Star (Vol.2)"
Goo!
Neper clube ,music nate goce sec po shkon
Cunat me makina tbukra mbrapa ci gjermon
Cunat hedhin lekun gocat po kercejn
O na ka ardh I rrush I vogel sonte me na cmend

Hey babe,babe,babe.
Hey lady,lady,lady
Hey babe,babe,babe ti shum bukur po kercen
Me levizjet tua seksi gjith club-in po e cmend
Je sensuale je verbale je lady bomb fare
Ritmi jot I preferum eshte me tekila vava.

Tekila vava tuke gilavav.2x
(Goo)
As makinat dhe as leku ty ste pelqejn
Më e mira qe ti ndjen tallava kercen
Ti vjen vec te rrem tirona ,grupi po troket
Jasha zjarrmi,jasha aaaa se na cmende krejt.

Hey babe,babe,babe.
Hey lady,lady,lady
Hey babe,babe,babe ti shum bukur po kercen
Me levizjet tua seksi gjith club-in po e cmend
Je sensuale je verbale je lady bomb fare
Ritmi jot I preferum eshte me tekila vava.

Tekila vava tuke gilavav.2x


Ky tekst u dërgua nga Fabiola
Më Shumë Këngë Nga Muharrem Ahmeti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet