Më mbaj mend (për 1 muaj)

Muharrem Ahmeti - Gjigandet (Feat. Albert Sula)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika s shkon mezor
Jam rrema pa sponcor
Albert sula me tastier
Miku i mir s’shkon Nga fryn er

Hajde albert sula trego se kush esht vula
Dy vec i nje shtet rrema berti krejt lezet
Sa e sa vjet na kalon ne ket vend
Zjarr zjarr zjarr me therrasin mbret

Gjigandet skan inat
Sjan bo vipa per nje nat
Sa ke vite ne koncerte
Ju si keni vite jete

Hajde albert sula trego se kush esht vula
Dy vec i nje shtet rrema berti krejt lezet
Sa e sa vjet na kalon ne ket vend
Zjarr zjarr zjarr me therrasin mbret
Muharrem Ahmeti
Publikimi: 14/05/2022
Muzika: Albert Sula
Orkestrimi: Albert Sula
Mix & Master: Albert Sula
Teksti: Sebi
Video Produksioni: Don EnioMuharrem Ahmeti - Gjigandet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gjigandet".
3. Video është e këngës "Gjigandet", por nuk këndohet nga Muharrem Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Ahmeti:


Komente 0