TEKSTESHQIP

Muharrem Ahmeti
Sytë E Tu Bojëqielli
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sytë E Tu Bojëqielli" kënduar nga Muharrem Ahmeti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.