TEKSTESHQIP

Muharrem Ahmeti
Per Dashurin Une Jetova
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Per Dashurin Une Jetova" kënduar nga Muharrem Ahmeti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 24 Janar 2019, Muharrem Ahmeti publikon videoklipin "Per Dashurin Une Jetova". Teksti i këngës u shkrua nga Jorgo Papingji. Produksioni audio u realizua nga Edi Balili.