Më mbaj mend (për 1 muaj)


Murat Gjoniku - O Bobo Vajzat

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Bobo Vajzat".
3. Video është e këngës "O Bobo Vajzat", por nuk këndohet nga Murat Gjoniku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Murat Gjoniku - O Bobo Vajzat  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19

Këngë e albumit:

"Boom Boom"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:00Pse vajzat po me terbojn kur tangat i ekspozojn me shikim me provokojn por asnjera sreagon i flas njeres refuzon kur i flas tjetres shpejt vrapon pse vajzat keshtu e kan mos e... te marra jan
Ref:Obobo vajzat sa te marra jan kur shkojn neper pape prishin gjith dynjan kercejn e vallzojn nga mendja shkallojn paret i hargjojn ska ilaqe ti sherojn 2 her.
Per mbi tavolin kercejn shishe gota po i thejn atmosfera po fillon me tekila dhe limon kur muzika n'maksimum vajzat dridhen pak me shum mu po miken triri fare kur i shoh vajzat beqare.
Kerceni ju vajza sa jeni beqare per hater te djemve hyni gjith ne valle kerceni kendoni gjitha ti harroni hajde mo ju vajza jo mos refuzoni.
Ref:Obobo vajzat sa te marra jan kur shkojn neper pape prishin gjith dynjan kercejn e vallzojn nga mendja shkallojn paret i hargjojn ska ilaqe ti shenrojn 2 her.
Obobo ha haha obobo ha haha
Ref:Obobo vajzat sa te marra jan kur shkojn neper pape prishin gjith dynjan kercejn e vallzojn nga mendja shkallojn paret i hargjojn ska ilaqe ti sherojn 4 her.


Ky tekst u dërgua nga Majaaa
Më Shumë Këngë Nga Murat Gjoniku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet