Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Murat Gjoniku - Ti Vetem Ti  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

02/04/2013

2013-04-02T13:23:25+00:002x
eja vajz kur me merr malli mos me ler me u djeg si zjarri zeri yt e buzeqeshja jote ma tmirat ksaj bote

2x
ti ti ti vetem ti i jep zemres dashuri jo jo jo mos har0ro se kjo zemer shum te don

2x
kur te thrras ty ne telefon eja se kjo zemer te don ska nevoj me thon te dia mir e di cka je per mu

4x
ti ti ti vetem ti i jep zemres dashuri jo jo jo mos har0ro se kjo zemer shum te don


Ky tekst u dërgua nga Jurgen Ndreu
Më Shumë Këngë Nga Murat Gjoniku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet