TEKSTESHQIP

Murat Nazifi
Si Pendimi Pastron Zemrën
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Si Pendimi Pastron Zemrën" kënduar nga Murat Nazifi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Kompozimi dhe arranzhimi e përshtati Festim Gici, teksa për këtë këngë ka punuar tekstin vetë këngëtari.